Ubytovania Bojnice (Bajmóc)


Penzion Maxim

Penzión

map

DAMONA REGIA***

Hotel

map
Hotel Damona Regia*** sa nachádza vo vzdialenosti 300 m od Bojnického zámku a najstaršej ZOO na Slovensku, v blízkosti termálnych prameňov, na najvyššie položenom mieste historického mestečka Bojnice, a tak priam korunuje okoliu. Tieto podmienky splnia požiadavky všetkých, ktorí túžia po odpočinku a ponuka využitia voľného času uspokojí aj náročnejších návštevníkov. Pohľad z hotelových izieb je priam panoramatický, keďže smerom na sever sa týči Fatra, Nízke Tatry, smerom na východ zase veže Bojnického zámku a pohľad na východ a západ zachytáva mestečká a obce v údolí rieky Nitry. Bojnice svojimi programami v zámku i v meste, ako aj prehliadkou ZOO, ponúkajú širokú škálu kultúrneho vyžitia, poučenia a zábavy. Zámok, ktorý prežil veľa búrlivých období sa dnes skvie v plnej kráse. Zámocké hry a v dobových kostýmoch vystupujúci aktéri poskytujú povznášajúci a nezabudnuteľný zážitok. Pohľad na 700-ročnú lipu, pod ktorou sedával aj uhorský kráľ Matej Korvín, je tiež zaujímavý. Folklórne festivaly, koncerty na námestí, vystúpenia sokoliarskej skupiny Aquila, tématické zámocké hry, krásne a šťastné svadobné páry vychádzajúce zo Zámku, to všetko prispieva k dobrej nálade návštevníkov.

Stálica

Penzión

Chata Stálica sa nachádza v malebnom prostredí v blízkosti centra mestečka Bojnice vzdialeného asi 1km od chaty s výhľadom na Bojnický zámok. Interiér chaty STÁLICE tvorí jedáleň, bar, dvoj a viacložkové izby. WC a kúpelne sú na chodbách aj na niektorých izbách. Televízor na izbe je na vyžiadanie. Kapacita chaty je 38 lôžok. Exteriér chaty pozostáva z letnej terasy, parkoviska, ihriska, ohniska. Stravovanie- ponúkame svojim návštevníkom vo svojej jedálni možnosť stravovania počas celého dňa formou menu, prípadne podľa jedálneho lístka. Ubytovanie je s polpenziou alebo s plnou penziou. Pre skupinové rekreácie ponúkame grilovanie rôznych špecialít na terase. Pri väčších skupinách je k dispozícii aj vedľajšia chatka. Kapacita chatky je 18 osôb.

Penzión pod zámkom
Penzión

map
Penzión sa nachádza na námestí historického centra mesta.Súčasťou penziónu- je reštaurácia,kde podávame raňajky. Každá izba je vybavená vlastným soc.zariadením, TV, WIFI-pripojením zdarma.Vzdialenosť od zámku a ZOO-100 metrov. Kongresová sála- 20 metrov

Sme radi, že ste sa rozhodli navštíviť naše malebné mestečko Bojnice. Ubytovacie zariadenie je situované priamo na Hurbanovom námestí v tichom prostredí s výhľadom na Bojnický zámok. K dispozícií pre Vás máme: - 2 dvoj-posteľové izby, - 1 troj-posteľovú izbu s výhľadom na Bojnický zámok a - 1 štvor-posteľovú izbu s výhľadom na dvor Celkový počet lôžok je 11 Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícií kuchynka s chladničkou , sporákom, rýchlo varnou kanvicou, jedálenským stolom a televízorom.

Apartmánové ubytovacie zariadenie Alfil
Apartmán

map
Apartmánové ubytovacie zariadenie Alfil sa nachádza v nádhernom prostredí kúpeľného mesta Bojnice. Areál je situovaný v tichej uličke neďaleko historického centra. Apartmánové ubytovacie zariadenie Aflil ponúka ubytovanie v šiestich 4-lôžkových apartmánoch. Všetky apartmány predstavujú samostatné bytové bunky, ktoré sú vhodné tak na krátkodobé ako i dlhodobé pobyty.

Chalupa Bojnice
Dom

map
Penzión DRUŽBA**
Penzión

map
V tichom prostredí sa nachádza novozrekonštuovaný penzión, s pekným výhľadom na Bojnický zámok. Ubytovanie ponúka v apartmánoch a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vybavených TV, chladničkou, kúpeľňou so sprchou a sociálnym zariadením. V penzióne je spoločenská miestnosť so SAT TV, reštaurácia, kaviareň a salónik. Pri penzióne je park s ohniskom a

Hotel Damona Regia
Hotel

map
Ours hotel is 3 stars hotel with wonderful view to Pállfy Castle. we look for guests own restaurat, bar and conferens

RS - Hotel Hlboké
Hotel

map
Michal a Tonka
Penzión

map
 Michal a Tonka

Ubytovanie Vyhľadávanie

Hľadať podľa
       

Typ ubytovacieho zariadenia:


Ubytovanie v blízkosti
       

Vzdialenosť


Booking.com
Dialničné poplatky-kalkulátor Chorvátsko