Ubytovania Bojnice (Bajmóc)


Michal a Tonka

Penzión

map
 Michal a Tonka

Chalupa Bojnice

Dom

map

Apartmánové ubytovacie zariadenie Alfil

Apartmán

map
Apartmánové ubytovacie zariadenie Alfil sa nachádza v nádhernom prostredí kúpeľného mesta Bojnice. Areál je situovaný v tichej uličke neďaleko historického centra. Apartmánové ubytovacie zariadenie Aflil ponúka ubytovanie v šiestich 4-lôžkových apartmánoch. Všetky apartmány predstavujú samostatné bytové bunky, ktoré sú vhodné tak na krátkodobé ako i dlhodobé pobyty.

DAMONA REGIA***

Hotel

map
Hotel Damona Regia*** sa nachádza vo vzdialenosti 300 m od Bojnického zámku a najstaršej ZOO na Slovensku, v blízkosti termálnych prameňov, na najvyššie položenom mieste historického mestečka Bojnice, a tak priam korunuje okoliu. Tieto podmienky splnia požiadavky všetkých, ktorí túžia po odpočinku a ponuka využitia voľného času uspokojí aj náročnejších návštevníkov. Pohľad z hotelových izieb je priam panoramatický, keďže smerom na sever sa týči Fatra, Nízke Tatry, smerom na východ zase veže Bojnického zámku a pohľad na východ a západ zachytáva mestečká a obce v údolí rieky Nitry. Bojnice svojimi programami v zámku i v meste, ako aj prehliadkou ZOO, ponúkajú širokú škálu kultúrneho vyžitia, poučenia a zábavy. Zámok, ktorý prežil veľa búrlivých období sa dnes skvie v plnej kráse. Zámocké hry a v dobových kostýmoch vystupujúci aktéri poskytujú povznášajúci a nezabudnuteľný zážitok. Pohľad na 700-ročnú lipu, pod ktorou sedával aj uhorský kráľ Matej Korvín, je tiež zaujímavý. Folklórne festivaly, koncerty na námestí, vystúpenia sokoliarskej skupiny Aquila, tématické zámocké hry, krásne a šťastné svadobné páry vychádzajúce zo Zámku, to všetko prispieva k dobrej nálade návštevníkov.

Penzión DRUŽBA**
Penzión

map
V tichom prostredí sa nachádza novozrekonštuovaný penzión, s pekným výhľadom na Bojnický zámok. Ubytovanie ponúka v apartmánoch a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vybavených TV, chladničkou, kúpeľňou so sprchou a sociálnym zariadením. V penzióne je spoločenská miestnosť so SAT TV, reštaurácia, kaviareň a salónik. Pri penzióne je park s ohniskom a

Stálica
Penzión

Chata Stálica sa nachádza v malebnom prostredí v blízkosti centra mestečka Bojnice vzdialeného asi 1km od chaty s výhľadom na Bojnický zámok. Interiér chaty STÁLICE tvorí jedáleň, bar, dvoj a viacložkové izby. WC a kúpelne sú na chodbách aj na niektorých izbách. Televízor na izbe je na vyžiadanie. Kapacita chaty je 38 lôžok. Exteriér chaty pozostáva z letnej terasy, parkoviska, ihriska, ohniska. Stravovanie- ponúkame svojim návštevníkom vo svojej jedálni možnosť stravovania počas celého dňa formou menu, prípadne podľa jedálneho lístka. Ubytovanie je s polpenziou alebo s plnou penziou. Pre skupinové rekreácie ponúkame grilovanie rôznych špecialít na terase. Pri väčších skupinách je k dispozícii aj vedľajšia chatka. Kapacita chatky je 18 osôb.

Sme radi, že ste sa rozhodli navštíviť naše malebné mestečko Bojnice. Ubytovacie zariadenie je situované priamo na Hurbanovom námestí v tichom prostredí s výhľadom na Bojnický zámok. K dispozícií pre Vás máme: - 2 dvoj-posteľové izby, - 1 troj-posteľovú izbu s výhľadom na Bojnický zámok a - 1 štvor-posteľovú izbu s výhľadom na dvor Celkový počet lôžok je 11 Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícií kuchynka s chladničkou , sporákom, rýchlo varnou kanvicou, jedálenským stolom a televízorom.

RS - Hotel Hlboké
Hotel

map
Hotel Damona Regia
Hotel

map
Ours hotel is 3 stars hotel with wonderful view to Pállfy Castle. we look for guests own restaurat, bar and conferens

Penzión pod zámkom
Penzión

map
Penzión sa nachádza na námestí historického centra mesta.Súčasťou penziónu- je reštaurácia,kde podávame raňajky. Každá izba je vybavená vlastným soc.zariadením, TV, WIFI-pripojením zdarma.Vzdialenosť od zámku a ZOO-100 metrov. Kongresová sála- 20 metrov

Penzion Maxim
Penzión

map

Ubytovanie Vyhľadávanie

Hľadať podľa
       

Typ ubytovacieho zariadenia:


Ubytovanie v blízkosti
       

Vzdialenosť


Booking.com
Dialničné poplatky-kalkulátor Chorvátsko